Nasi specjaliści

Monika Trzpil Dąbrowska

laryngolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację w dziedzinie otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Lublinie, którą od 2014 roku do chwili obecnej kontynuuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Posiada doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i poradnictwie ambulatoryjnym. W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, jamy ustnej, gardła, migdałków, krtani oraz ślinianek.

Wykonywane badania i zabiegi:

  • Pełne badanie laryngologiczne
  • Płukanie / czyszczenie uszu
  • Zaopatrywanie krwawień z nosa
  • Diagnostyka i usuwanie zmian i owrzodzeń jamy ustnej, języka
  • Diagnostyka i usuwanie zmian skórnych w zakresie głowy i szyi
  • Usuwanie kamieni z przewodu wyprowadzającego ślinianki podżuchwowej
  • Ostrzykiwanie nerwu twarzowego przy porażeniach obwodowych
  • Usuwanie szwów, zmiana opatrunków

Krzysztof Kuliński

ortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej i Ortopedii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Otwocku
na oddziale Uszkodzeń Kolana i Chirurgii Artroskopowej. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał również na Oddziale Zapaleń Kości i Stawów. Jest lekarzem piłkarskiej kadry Reprezentacji Polski U-18 i U-19. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach z zakresu ortopedii i traumatologii. Zawodowo interesuje się medycyną sportową i chirurgią kolana. Wykonuje takie zabiegi jak: iniekcje dostawowe, punkcje, zabiegi kwasem hialuronowym, zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym oraz blokady sterydowe.

Dagmara Marańska

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie przez wiele lat w Oddziale Dermatologii Dorosłych , obecnie jedynym w województwie mazowieckim Oddziale Dermatologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntyAnging. Prowadzi badania kliniczne. Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pani doktor zajmuje się leczeniem zachowawczym chorób skory, oceną dermatoskopową zmian skórnych oraz usuwaniem chirurgicznym znamion ,raka podstawokomórkowego( BCC) . Wykonuje zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrokoagulacji, laserów. Uczestniczy w kursach, szkoleniach, konferencjach z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych.

Agnieszka Gręda

dermatolog, wenerolog

Specjalistka w zakresie dermatologii i wenerologii. Swoją przygodę z dermatologią rozpoczęła od pracy w Szpitalu Dermatologicznym przy ul. Leszno 17 w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie. Konsultacje pacjentów dorosłych oraz dzieci. Zajmuje się również medycyną estetyczną.

Roksana Kulińska

dermatolog, wenerolog

Pani doktor jest Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Zajmuje się leczeniem chorób skóry (m.in. trądzik, łuszczyca, AZS, łysienie, wyprysk, grzybica), chorób przenoszonych drogą płciową i dermatologią estetyczną. Konsultuje dorosłych i dzieci. Wykonuje dermatoskopię oraz zabiegi usuwania włókniaków, brodawek łojotokowych, kłykcin kończystych, mięczaków zakaźnych, brodawek zwykłych.

Marta Świerzbin

dietetyk, edukatorka żywieniowa

Dietetyk i edukatorka żywieniowa, co oznacza – że Pani Marta cały czas poszukuje najlepszego rozwiązania aby w ciekawy i rzetelny sposób przekazywać wiedzę pacjentom. Uważa, że wszystko zaczyna się w głowie to dlatego postanowiłam zajmować się edukacją żywieniową, a nie tylko rozpisywaniem diet. Twierdzi, że każdy człowiek ma prawo do błędu żywieniowego- jej również zdarza się takowe popełniać. Doświadczenie w pracy jako dietetyk zdobywa od 2010 roku-  angażując się w Studenckie Koło Naukowe Dietetyków. Absolwentka studiów I stopnia  na wydziale Zdrowia Publicznego w Olsztyńskiej Szkole Wyższej oraz II stopienia  Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Współzałożycielka firmy ,,Nauka ze smakiem’’ Prowadzi poradnię dietetyczną  w Sochaczewie i  w Centrum Medycznym w Markach. Współpracuje z kameralnym i eleganckim studiem ,,Royal Fitness” na warszawskim Mokotowie, a także  z nowo powstałą poradnią dietetyczną ,,Fit My Life” Jest edukatorką  stowarzyszenia Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Cały czas poszerza wiedzę i wykorzystuje ją w praktyce.

Kinga Walicka

logopeda

Logopeda. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, 5-letnich studiów o specjalizacji logopedia i surdopedagogika. Pracę rozpoczynała jako stażysta w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Jako logopeda pracowała w Szkole Podstawowej w Markach, w Przedszkolu Integracyjnym w Warszawie oraz w Przedszkolu Niepublicznym w Józefowie. Współpracowała także z Mazowieckim Centrum Psychologicznym oraz Fundacją Rozszczepowe Marzenia.
Zajmuje się terapią logopedyczną dzieci z nieprawidłową artykulacją, opóźnionym rozwojem mowy, jąkaniem, niedokształceniem mowy w autyzmie oraz na tle innych niepełnosprawności. Pracuje również z dziećmi po rozszczepie wargi i podniebienia.
Uwielbia swoją pracę i niezwykle szybko nawiązuje pozytywny kontakt z dziećmi. Za bardzo istotne uważa indywidualne podejście do pacjenta, włączenie w terapię elementów zabawy dostosowanej do wieku dziecka oraz dobrą współpracę z rodzicami.
Prywatnie spełniona mama.

Marzena Trzpil

masażystka

Specjalista w zakresie masażu leczniczego, klasycznego i sportowego. Pracę rozpoczynała w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Zajmuje się dorosłymi, dziećmi oraz kobietami w ciąży.

Paweł Trzpil

ortopeda

Po ukończeniu studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego rozpocząłem staż w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie. Po tym okresie pracowałem w Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Radomiu gdzie oprócz operacji typowych dla wieku dziecięcego (przepukliny, stulejki) zajmowałem się również leczeniem urazów
(zachowawczym i operacyjnym). W grudniu 2014 roku postanowiłem jednak zmienić nieco kierunek kariery i otworzyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w SPSK 1 w Lublinie. Obecnie pracuje w Szpitalu Brudnowskim w Warszawie. Posiada uprawnienia do wystawiania zwolnień.
Zabiegi wykonywane w naszej przychodni przez Pawła :
* klinowa resekcja wrastającego paznokcia
* szycie ran
* usuwanie małych zmian skórnych
Również:
• cewnikowanie pacjentów
• nacinanie ropni
• usuwanie paznokci w zanokcicy ew. po urazach
• usuwanie szwów po zabiegach
• zmianą opatrunków

  • iniekcje do stawów kolanowych.