Nasi specjaliści

Monika Trzpil Dąbrowska

laryngolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację w dziedzinie otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Lublinie, którą od 2014 roku do chwili obecnej kontynuuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Posiada doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i poradnictwie ambulatoryjnym. W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, jamy ustnej, gardła, migdałków, krtani oraz ślinianek.

Wykonywane badania i zabiegi:

  • Pełne badanie laryngologiczne
  • Płukanie / czyszczenie uszu
  • Zaopatrywanie krwawień z nosa
  • Diagnostyka i usuwanie zmian i owrzodzeń jamy ustnej, języka
  • Diagnostyka i usuwanie zmian skórnych w zakresie głowy i szyi
  • Usuwanie kamieni z przewodu wyprowadzającego ślinianki podżuchwowej
  • Ostrzykiwanie nerwu twarzowego przy porażeniach obwodowych
  • Usuwanie szwów, zmiana opatrunków

Anna Cieślańska

dietetyk

Dietetyk kliniczny, specjalista ds. żywienia człowieka, absolwentka Dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zawodowo zajmuje się edukacją żywieniową dzieci, dorosłych, osób starszych oraz pracowników biurowych. Współpracuje z Bankami Żywności, Samodzielnym Zespołem Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Domami Opieki, placówkami żywienia zbiorowego, gdzie wspiera personel oraz podopiecznych zarówno wiedzą merytoryczną, jak i praktyczną. Bierze aktywny udział w tworzeniu programów prozdrowotnych skupiających się na edukacji oraz kształtowaniu świadomości żywieniowej. Współzałożycielka Stowarzyszenia edukatorów żywieniowych „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” promującego prawidłowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych dzieci i kobiet w ciąży.

Koordynator ds. żywienia i dietetyki w „Feel It!” zajmującej się tworzeniem wydarzeń i eventów ukierunkowanych na profilaktykę zdrowia . Właścicielka Poradni Dietetycznej „Serwis Dietetyczny”.

Tatiana Livai

dermatolog, wenerolog

Lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Grodnie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych kongresach oraz konferencjach i szkoleniach praktycznych z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej.

WYKONUJE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ :

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, redukcji blizn, przebarwień, rumienia, trądziku, poprawy wyglądu oczu i ust, redukcji problemów wypadania włosów, leczenia nadpotliwości, likwidacji naczynek

Agnieszka Gręda

dermatolog, wenerolog

Specjalistka w zakresie dermatologii i wenerologii. Swoją przygodę z dermatologią rozpoczęła od pracy w Szpitalu Dermatologicznym przy ul. Leszno 17 w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie. Konsultacje pacjentów dorosłych oraz dzieci. Zajmuje się również medycyną estetyczną.

Roksana Kulińska

dermatolog, wenerolog

Pani doktor jest Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Zajmuje się leczeniem chorób skóry (m.in. trądzik, łuszczyca, AZS, łysienie, wyprysk, grzybica), chorób przenoszonych drogą płciową i dermatologią estetyczną. Konsultuje dorosłych i dzieci. Wykonuje dermatoskopię oraz zabiegi usuwania włókniaków, brodawek łojotokowych, kłykcin kończystych, mięczaków zakaźnych, brodawek zwykłych.

Kinga Walicka

logopeda

Logopeda. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, 5-letnich studiów o specjalizacji logopedia i surdopedagogika. Pracę rozpoczynała jako stażysta w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Jako logopeda pracowała w Szkole Podstawowej w Markach, w Przedszkolu Integracyjnym w Warszawie oraz w Przedszkolu Niepublicznym w Józefowie. Współpracowała także z Mazowieckim Centrum Psychologicznym oraz Fundacją Rozszczepowe Marzenia.
Zajmuje się terapią logopedyczną dzieci z nieprawidłową artykulacją, opóźnionym rozwojem mowy, jąkaniem, niedokształceniem mowy w autyzmie oraz na tle innych niepełnosprawności. Pracuje również z dziećmi po rozszczepie wargi i podniebienia.
Uwielbia swoją pracę i niezwykle szybko nawiązuje pozytywny kontakt z dziećmi. Za bardzo istotne uważa indywidualne podejście do pacjenta, włączenie w terapię elementów zabawy dostosowanej do wieku dziecka oraz dobrą współpracę z rodzicami.
Prywatnie spełniona mama.

Marzena Trzpil

masażystka

Specjalista w zakresie masażu leczniczego, klasycznego i sportowego. Pracę rozpoczynała w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Zajmuje się dorosłymi, dziećmi oraz kobietami w ciąży.

Paweł Trzpil

ortopeda

Po ukończeniu studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego rozpocząłem staż w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie. Po tym okresie pracowałem w Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Radomiu gdzie oprócz operacji typowych dla wieku dziecięcego (przepukliny, stulejki) zajmowałem się również leczeniem urazów
(zachowawczym i operacyjnym). W grudniu 2014 roku postanowiłem jednak zmienić nieco kierunek kariery i otworzyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w SPSK 1 w Lublinie. Obecnie pracuje w Szpitalu Brudnowskim w Warszawie. Posiada uprawnienia do wystawiania zwolnień.
Zabiegi wykonywane w naszej przychodni przez Pawła :
* klinowa resekcja wrastającego paznokcia
* szycie ran
* usuwanie małych zmian skórnych
Również:
• cewnikowanie pacjentów
• nacinanie ropni
• usuwanie paznokci w zanokcicy ew. po urazach
• usuwanie szwów po zabiegach
• zmianą opatrunków

  • iniekcje do stawów kolanowych.